•  

  Gorlicki Klub Sportów Walki

  Gorlice, Michalusa 4 (GCK)

 •  

   (+48) 727 956 727

  sportywalkigorlice@gmail.com

 •  

  17.00 - 21.00

  Poniedzek - Piątek

O nas

Gorlicki Klub Sportów Walki

Gorlicki Klub Sportów Walki powstał w 2014r. chociaż jego historia rozpoczęła się dużo wcześniej. Założyciele oraz członkowie Klubu działają od 2004r. w sportach uderzanych.
Zajmujemy się głównie sportami walki, lecz mimo to podstawą działalności Klubu jest propagowanie szeroko rozumianej kultury fizycznej, sportu i wzorców „życia na sportowo”.
Staramy się aby nasze systemy szkolenia były dopasowane do możliwości ćwiczących dlatego też treningi podzielone są na wyczynowe i rekreacyjne. Naszym zawodnikom pomagamy w rozwijaniu kariery sportowej, a podopiecznym ćwiczącym rekreacyjnie umożliwiamy przeżywanie sportowej przygody w atmosferze dobrej zabawy. Mimo dużej ilości trenujących każdego staramy się traktować indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na rozwój młodych dzięki czemu mogą u nas trenować dzieci od 6 roku życia.
Tworzymy zgraną, wyspecjalizowaną kadrę, którą łączy wspólna pasja. Stale obserwujemy najnowsze trendy w świecie sportu i nie ustajemy w doskonaleniu naszych metod treningowych.
W naszym klubie każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy takie zajęcia jak: Kickboxing, K1, Muay Thai, MMA, Crostrening oraz treningi dla dzieci. Współpracujemy z Polskim Związkiem Kickboxingu, Polskim Związkiem Muay Thai, oraz wieloma zawodowymi organizacjami: WAKO PRO, WKN, WKA, ISKA. Dzięki rzetelnej, kilkuletniej pracy byliśmy nagradzani przez Urząd Miasta oraz lokalne i ogólnopolskie media.
Gorlicki Klub Sportów Walki poza prowadzeniem treningów zajmuje się organizowaniem imprez sportowych pod szyldem FBF (Fighters Battle Federation) – organizacją założoną w 2015r.
 
 

Sala i wyposażenie

Nasza sala może odbiega od standardów w branży fitness, lecz nie można jej odmówić niepowtarzalnego klimatu. Cała przestrzeń do treningu jest wyłożona specjalnymi matami, dzięki którym można bezpiecznie i bez obaw trenować rzuty i obalenia. Na matach położona jest antypoślizgowa plandeka. Nasza sala treningowa jest kompleksowo wyposażona w najnowszy sprzęt do sportów walki. Jako jedyni w Gorlicach mamy do dyspozycji pełnowymiarowy ring bokserski, który służy nam do organizowania własnych lig sportowych, gal zawodowych, a także przygotowywania podopiecznych do zawodów. Obok worków treningowych posiadamy tarcze bokserskie i tajskie „PAO” ułatwiające trening techniki. Specjalistyczny manekin pozwala ćwiczącym na wypróbowanie uderzeń i rzutów w bardziej rzeczywistych warunkach. Posiadamy sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego m.in.: ławeczki, atlasy, liny i drabinki do wspinania, drążki oraz wiele innych. 
Nasze szatnie może i nie są przestronne, ale każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. Standardem jest prysznic i toaleta, lecz nie znajdziesz w nich pachnących mydełek i suszarki do włosów.
W recepcji Klubu istnieje możliwość zakupienia sprzętu do treningu lub ubrań sportowych. Prosimy nie kupować sprzętu bez wcześniejszej konsultacji z nami. Większość rękawic i ochraniaczy znajdujących się w Internecie i marketach, mimo nieznacznie niższej ceny, nie nadaje się do treningu.

Nasza misja

Naszym celem jest wychowanie młodych zawodników, podbijanie zawodowych ringów na świecie, członkostwo w kadrze narodowej, mistrzostwa Polski, Europy i Świata.

Nasza pasja

Wszyscy nasi instruktorzy to profesjonaliści i eksperci o wieloletnim doświadczeniu praktycznym i doskonałym przygotowaniu teoretycznym.

Opinie o nas kilka słów od naszych wychowanków

 • Miła atmosfera, profesjonalne treningi. Trener dokładnie wszystko tłumaczy początkującym. Polecam
  Anna Ka , Facebook
 • Napewno wykuja sie talenty!!!! w dzieciaki warto inwestowac.
  Maria Bläsen-Mysliwiec , Facebook
 • 1