•  

  Gorlicki Klub Sportów Walki

  Gorlice, Michalusa 4 (GCK)

 •  

   (+48) 727 956 727

  sportywalkigorlice@gmail.com

 •  

  17.00 - 21.00

  Poniedzek - Piątek

Zapisy do naszego Klubu trwają cały rok, a w zajęciach mogą brać udział wszyscy. Pierwszy trening jest darmowy. Na samym początku wystarczy podstawowy strój sportowy: koszulka, spodenki, legginsy lub dres. Obowiązuje bezwzględne ściągnięcie wszelkiego rodzaju biżuterii. Na macie ćwiczymy na bosaka, a obuwie sportowe potrzebne jest na zajęcia crosstreningu.

Przed zapisaniem się do Klubu  nie potrzeba dodatkowego przygotowania, lecz jedynie trochę motywacji. Treningi są dostosowywane do indywidualnych warunków fizycznych osoby trenującej.

Po wybraniu przez siebie interesującej sekcji przychodzimy minimum 15 min przed rozpoczęciem zajęć, aby mieć czas na przebranie się w strój sportowy. Na pierwszym treningu trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania i wytłumaczą jak dalej będzie wyglądać przygoda ze sztukami walki.

Zajęcia zawsze zaczynają się od rozgrzewki po której trenerzy przechodzą to głównego treningu. Na początku nie potrzeba dodatkowego sprzętu, ale po nauce podstawowych technik, trzeba będzie się w niego zaopatrzyć. Zakupienie sprzętu jest możliwe w recepcji naszego Klubu. Prosimy nie kupować sprzętu bez wcześniejszej konsultacji z nami. Większość rękawic i ochraniaczy znajdujących się
w Internecie i marketach, mimo nieznacznie niższej ceny, nie nadaje się do treningu.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w zajęciach tylko za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Czy treningi są bezpieczne?

Podchodzimy ze szczególną dbałością o sprawy bezpieczeństwa. Na początku nauka odbywa się bezkontaktowo, dopiero po opanowywaniu podstawowych technik przechodzimy do treningu
z partnerem. Na tym poziomie eliminujemy element dowolności, a wszystkie techniki  narzucane są przez prowadzących i wykonywane bardzo lekko. Różnego rodzaju walki zadaniowe oraz sparingi szkoleniowe zarezerwowane są tylko i wyłącznie dla uczestników grup bardziej zaawansowanych.

Kto może uczestniczyć w treningach grupy średniej i zawodniczej?

Treningi grupy średniej i zawodniczej są przeznaczone dla ćwiczących reprezentujących odpowiedni poziom zaawansowania. Warunkiem uczestnictwa w tych grupach jest  zakwalifikowanie przez kadrę trenerską. Dodatkowo ćwiczący na grupie zawodniczej powinni posiadać aktualne badania lekarskie.

 

 

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać." Jim Ryun